O nas

Nasza spółka, początkowo jako spółka z o.o., powołana została w 1990 roku w Warszawie. Zajmowaliśmy sie wtedy eksportem usług leśnych do Niemiec i importem akcesoriów kwiaciarskich.

W Niemczech, podczas wykonywania prac leśnych, staraliśmy się poznać zasady pracy i narzędzia stosowane przy pozyskaniu drewna. Najlepsze doświadczenia zaczęliśmy przenosić na grunt polski.

W 1996 spółka z o.o. została podzielona na spółki cywilne w Poznaniu oraz Starogardzie Gdańskim. Starogardzka, o nazwie R–N–H Las A.Nowak spółka jawna, wyspecjalizowała się w zaopatrzeniu leśnictwa w urządzenia oraz produkty do pozyskiwania drewna

  • maszyny i urządzenia do pozyskiwania drewna
  • maszyny i urządzenia do pielęgnacji terenów zielonych
  • niezrównana w opinii leśników lubryka LYRA
  • uniwersalny świder glebowy PLANZFUCHS
  • narzędzia firmy FISKARS i GARDENA

Jesteśmy od 15 lat dealerem HUSQVARNA i zaopatrujemy leśników w narzędzia do pozyskania drewna i hodowli lasu oraz ogrodników w maszyny i urządzenia do wszelkich prac związanych z pielęgnacją ogrodów i sadów. W ramach dealerstwa HUSQVARNA jesteśmy przedstawicielami wiodących na świecie producentów maszyn leśnych i ogrodniczych HUSQVARNA, McCULLOCH i GARDENA. Oferujemy sprzęt o najwyższej jakości zarówno dla zawodowców jak i amatorów. Bardzo przy tym istotnym jest, że posiadamy w pełni profesjonalny serwis na miejscu, w siedzibie firmy, świadczący usługi gwarancyjne i pogwarancyjne praktycznie "od ręki".

Wysoce wyspecjalizowany personel w sklepie jak i w serwisie zawsze służy pomocą przy wyborze właściwego sprzętu, którym będziemy się opiekować w czasie trwania gwarancji a także w okresie pogwarancyjnym.